

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SMS-106-02-G-S
CLM-120-02-L-D
SSM-120-L-DV-K-TR
ESQ-136-14-G-D
FHP-10-01-T-S
SLW-112-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00