

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
ESQ-113-13-G-D
M80-4001042
CLT-105-02-L-D-BE-A-K-TR
SSW-116-02-G-S-RA
RSM-115-02-L-S
QSE-020-01-F-D-A
SFMC-105-T2-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00