

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SEI-110-02-GF-S-AB-TR
SSW-105-01-L-D
SQW-106-01-L-D
503148-1290
EPY.00.250.NTN
M80-4602642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00