

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 800mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Bergstak |
| Contact Material | Copper |
HLE-104-02-S-DV-BE-K-TR
M80-8400445
SSM-123-L-DV
BCS-122-L-S-TE
61002411921
SSQ-115-03-G-S
ERF8-030-05.0-S-DV-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00