

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.25mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Contact Material | Bronze |
SSW-108-22-G-S-VS
SSW-116-02-G-S
61303221821
SFM-115-02-L-D-LC
SSW-105-01-G-D
M300-MV30645M1
SL-132-T-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00