

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Copper |
CES-113-01-T-D
ST4-40-1.00-L-D-P-TR
MMS-105-02-L-DV
5-5179010-3
SSQ-107-03-T-D
SSW-113-01-G-D-LL
610016243021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00