

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-005-05.0-S-DV-K-TR
ESW-108-23-G-D
SSM-102-S-DV-K-TR
SSW-105-22-G-D-VS
FLHT4C008A0
M50-3002545
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00