

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.6mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | FunctionMAX FX8C |
| Contact Material | Bronze |
CLP-102-02-F-D-BE
M20-7892046
154809 / 154809-E
SFM-115-02-L-D-LC
SLW-150-01-T-S
ASP-134486-02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00