

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
SFM-105-02-L-D-LC
SSQ-112-03-G-S
234200 / 234200-E
214547 / 214547-E
8925E-050-179-F
MMS-110-01-L-SV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00