

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold, Tin |
| Series Number | 87264 |
ERF5-010-01-L-D-RA-TR
SSW-105-22-F-D-VS-K-TR
503154-1090
MHDAS2F026YDE60
M80-5411242
SIB-120-S001-95
M80-8880605
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00