

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
ASP-122953-01
M80-5111042
ERF8-013-07.0-L-DV-TR-1
M80-4C11042FC
SSW-108-02-G-D
RSM-104-02-L-S
SSQ-108-02-G-S-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00