

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
91601-307ALF
M20-6112045
ERF8-070-01-L-D-RA-L-TR
ERF8-060-05.0-S-DV-L-K-TR
833-87-020-20-001101
TLE-117-01-G-DV-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00