

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 833 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
ERF5-010-01-L-D-RA-TR
ESW-104-12-G-D
FLHM4C008A0
SSW-114-01-G-S
DF40HC(4.0)-80DS-0.4V(58)
SSW-109-02-G-S-RA
SSA-128-S-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00