

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-113-23-G-D
BCS-132-L-D-TE
CLP-110-02-L-DH-A
ERF8-030-05.0-S-DV-L-TR
SSA-130-W-G
MMS-105-02-L-DV
SSQ-150-02-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00