

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.9A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
RSM-106-02-L-S-P-TR
SFC-115-T2-L-D-A-K-TR
FLHP3C008A0
SSQ-107-02-G-D-RA
410-87-210-01-640101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00