

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6.35mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Wire to Board |
| Current Rating | 19.0A |
| Voltage Rating | 600 V ac/dc |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
SSW-111-01-T-S
ESQ-120-58-L-D
MMS-122-01-L-DV
SLM-110-01-G-S
QRF8-052-05.0-L-D-A
5-2267440-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00