

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
ASP-65067-01
144663 / 144663-E
SSM-113-L-DV
ERF8-013-07.0-L-DV-TR-1
SSW-101-01-S-D
SFM-130-02-L-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00