

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
MHDAS2F050YDE10
G88MP181028CREU
SSW-108-22-G-D-VS
10144517-043802LF
SSQ-111-02-G-D-RA
ERF8-030-05.0-S-DV-TR
ESQ-108-14-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00