

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
G88MP081028CREU
ESQ-108-14-T-S
FLE-105-01-G-DV-K-TR
91601-307ALF
CLP-102-02-L-D
A3C-50DA-2DSA(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00