

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 220 V , 310 V |
| Series | SFMC |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SLW-112-01-T-S
SEAF-20-05.0-L-06-2-A-K-TR
UEC5-019-1-H-D-RA-1-A
UPT-08-03.0-01-L-V
SFM-130-L2-S-D-A
IPS1-115-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00