

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | TX24 |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
HLE-104-02-S-DV-BE-K-TR
SFM-105-T2-S-D-A-K-TR
SSM-120-L-DV
SSW-106-02-F-D-RA
613024216921
CES-109-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00