

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 50 V ac |
| Series | DF12 |
| Contact Material | Copper |
SLW-103-01-G-D
M80-5400622
803-87-016-10-001101
SQT-125-01-F-D-RA
SOLC-130-02-L-Q-A
MHDAS2F016YDE10
TLE-104-01-G-DV-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00