

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Board to Board, Board to FPC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 30 V |
| Series | DF40 |
| Contact Material | Bronze |
SFM-120-01-L-D-A
FLE-108-01-G-DV-P-TR
ERF5-010-01-L-D-RA-TR
M80-5T11042MC
SSW-120-03-G-D
SL-108-T-12
M80-4813405
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00