

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
QSH-030-01-L-D-A-K-TR
SSW-120-01-T-S
SSW-117-01-T-S
61300515721
CLE-107-01-G-DV
SFMC-117-02-S-D
CES-110-02-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00