

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 700mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | FX22 |
| Contact Material | Copper |
HLE-120-02-F-DV-BE
HIF3FB-10DA-2.54DSA(71)
DF9-31S-1V(32)
ESQ-108-12-L-S
SSM-104-L-SH
BCS-130-L-S-TE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00