

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
5134-B7A2 PL
M80-5T11042MC
SSW-106-02-G-D-RA
BCS-132-L-S-TE
ASP-122953-01
M80-8672605
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00