

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-132-38-G-D
SQT-135-01-L-D
SS5-30-3.00-L-D-K-TR
SSQ-110-02-T-S-RA
610306243021
CLT-110-02-G-D-A
10164228-1001A1RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00