

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
TX24-60R-6ST-H1E
DF40C-80DS-0.4V(58)
SSQ-107-02-G-D-RA
SFMC-105-01-S-D
CLM-102-02-F-D
FX6-80S-0.8SV2(71)
10170709-T01LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00