

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Series | 853 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
DF19G-20P-1H(52)
IPS1-105-01-S-D-RA
8510-4500PL
61003021821
ERF8-070-05.0-S-DV-L-TR
FLHP2P008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00