

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 300 V |
| Series | ER8 |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
FX6-20S-0.8SV(71)
SSQ-110-03-F-D
61001821821
1MM-R-D10-VS-00-H-TRP
FLHM2P008C0
SEAF-50-05.0-S-08-2-A-K-TR-1
803-87-022-20-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00