

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
FLHT6P008A0
ERF8-030-01-S-D-RA-L-TR
61001221821
SQW-108-01-F-D-VS
SQT-115-01-L-D
SSQ-110-03-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00