

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
71609-305ALF
ER8-20S-0.8SV-5H
ESQ-118-14-G-D
M83-LFC1F2N54-0000-000
SSQ-107-02-G-D-RA
SQT-103-01-F-S
A3C-50DA-2DSC(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00