

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-112-12-G-D
10159559-410221RLF
SIB-132-S003-95
1MM-R-D04-VS-00-H-TRP
ESQ-108-12-G-D
DF11CZ-6DS-2V(52)
ESQ-102-33-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00