

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Series | A3C |
| Contact Material | Bronze |
CLP-112-02-F-D-BE
ERF8-075-05.0-L-DV-L-K-TR
SSA-106-S-G
CLP-110-02-L-D-P-TR
91601-310LF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00