

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 150 V ac |
| Series | DF9 |
| Contact Material | Copper |
SSW-110-02-G-D-RA
SSA-109-S-T
QSH-030-01-F-D-A-TR
91601-312LF
M22-7140842
QSH-090-01-L-D-A-K-TR
SMM-110-02-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00