

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | PCB Receptacle |
| Mounting Type | Board Mount |
| Body Orientation | Vertical |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Surface Mount |
| Current Rating | 1A |
| Voltage Rating | 30 V dc |
| Series | 1MM-R |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
SSQ-117-03-T-D
SSW-102-22-F-D-VS
M80-8501245
FLHR3C008A0
FLHS2P008C0
SSW-125-02-G-D-RA
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00