

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V ac |
| Series | DF3 |
| Contact Material | Copper |
FLHP2P008A0
ASP-134601-01
M50-3150542
DF9A-31S-1V(20)
SDL-110-G-19
UMPT-05-06.5-T-VT-SM-WT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00