

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27 mm, 2.54mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | WR-MM |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Matte Tin Over Nickel |
| Series Number | 3672 |
M80-5430642
SQW-115-01-L-D
HLE-108-02-G-DV-A-K-TR
FLHR4P008A0
M80-8120605
G40HC132212HR
SSQ-103-03-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00