

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
1MM-R-D06-VS-00-F-TRP
SS5-50-3.50-L-D-K-TR
613020143121
SOLC-115-02-S-Q
ERF8-050-05.0-L-DV-L-K-TR
ESQ-126-39-G-D
ESQ-103-12-L-T
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00