

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
M20-7832046
S2M-125-02-S-D
154740 / 154740-E
FX12B-40S-0.4SV
ERF8-040-05.0-S-DV-L-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00