

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 240 V , 340 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-116-03-G-S
ESQ-119-14-G-D
ESQ-108-13-T-S
FLHP2C008C0
HCSD-05-D-11.40-01-N-G-R
CLM-108-02-F-D-K-TR
QSH-040-01-L-D-DP-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00