

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Board to Board, Board to FPC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300mA |
| Voltage Rating | 30 V |
| Series | DF40 |
| Contact Material | Bronze |
61003621821
SEAF-40-06.5-S-06-2-A-K-TR
8901-020-177L-F
SFM-125-02-S-D
FX20-100S-0.5SV10
SFM-120-01-L-D-A
610016243021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00