

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
FLHR6C008A0
ARF6-16-S-D-A-K-TR-1
SQT-103-01-F-D-RA
CLM-112-02-L-D-A
ESQ-108-59-G-D
10170709-T01LF
M80-4811405
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00