

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
| Series | Free Height |
| Contact Material | Copper |
ESQ-108-12-G-S
SSW-120-03-G-D
ESW-104-44-L-D
M80-8501242
DF12(3.0)-30DS-0.5V(86)
613040243121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00