

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Rugged Reliable Dual Wipe Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SSW-119-01-T-D
SSW-120-02-G-D-RA
BCS-112-L-D-HE
ASP-135029-01
SEAF-40-05.0-S-08-2-A-K-TR
M83-LMT1M2N27-0000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00