

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.0mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
| Series | DF11 |
| Contact Material | Phosphor Copper |
| Contact Plating | Gold |
FLHT3P008C0
FX20-100S-0.5SV10
ESQ-108-14-T-S
CLP-103-02-F-D
8925E-020-179-F
ESQ-132-14-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00