

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac/dc |
| Series | C-Grid |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 90148 |
M80-6810842
SSQ-114-03-T-D
FLHR4C008A0
ESQ-102-33-L-D
HIF3FB-34DA-2.54DSA(71)
M20-7821046
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00