

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.4A |
| Voltage Rating | 280 V , 395 V |
| Series | CLP |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-107-02-T-S-RA
SSQ-119-02-T-S
A3A-8DA-2SV(71)
SSM-108-S-DV-BE-P-TR
DF11CZ-6DS-2V(52)
FS5-15-04.0-L-DV-TH-K-TR
M80-4812642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00