

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 475 V ac |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
354055 / 354055-E
QSE-060-01-L-D-A
A3C-50DA-2DSA(71)
LPHT-04-24-L-RT1-GP
ADF6-40-03.5-L-4-2-A
CLM-110-02-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00