

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 9.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Series | Mini-Fit BMI |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 42385 |
SSQ-110-01-G-S
FLHR2C008C0
MMS-109-01-L-SV
SSQ-106-02-G-S
SFM-130-01-S-D-A
SSA-110-S-G
SSM-107-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00